Sprievodné aktivity P18

Národné stretnutie mládeže P18 v Prešove bude mať ďalší unikát. Súčasťou sobotného programu (28. júla 2018, od 14:30 do 18:30 h) budú aj špeciálne sprievodné športové aktivity. Zapojiť do nich sa budete môcť v Záhrade umenia v Prešove.

Sprievodné aktivity:

1. Jump trampolína (do 80kg)

2. Streľba zo vzduchovky (terč, panáčiky)

3. Streľba z luku (terč)

4. Sieť
V záhrade umenia je kovový stage. Od neho sa natiahne sieť (rozmer cca 6m x 12m) smerom hore na bralo (výška cca 5m). Úlohou zúčastnených je vyliezť hore k najvyššiemu bodu siete. Tam budú pripravené balóniky s nadpisom P18, na ktoré sa môžu po zdolaní siete podpísať.

5. Laná v tvare V
Medzi jedným veľkým kameňom (stabilný) a dvoma stromami sa natiahnu vodorovne dve laná do tvare V, vo výške cca do 0,5m. Úloha sa vykonáva vo dvojici. Začíname od spoločného bodu. Úlohou dvojice je dostať sa čo najďalej od spoločného bodu. Pomáhať si môžu len vlastnými telami.

6. Prepravky
V záhrade umenia sa na strom prevesí kladka (istiaca). Zúčastnený je uchopený v sedačke a v istiacom lane. Jeho úlohou je zobrať si jednu prepravku a postaviť sa na ňu. Za asistencie dostane ďalšiu prepravku, ktorú si musí dať pod seba a opätovne sa na ňu postaviť. Úloha končí, ak sa minú prepravky, alebo zúčastnený neudrží balanc.

7. Maľovanie na tvár
Máme zabezpečené dve dámy, ktoré budú maľovať na tvár.

K všetkým aktivitám máme zabezpečený dozor.

 

Komunikačný tím P18 / Tím Sprievodné aktivity

"Mária sa vydala na cestu a ponáhľala sa" (Lk 1,39)

Kontakt

Rada pre mládež a univerzity KBS

Kapitulská 11,
P.O.Box 133,
814 99 Bratislava 1
mladez@kbs.sk
(médiá na lukas.hives@gmail.com)

© Rada pre mládež a univerzity KBS. Všetky práva vyhradené