Sme na Instagrame

Národné stretnutie mládeže P18 v Prešove má svoj oficiálny účet na sociálnej sieti Instagram, ktorá umožňuje zdieľanie fotografií a krátkych videí. Nachádza sa pod skratkou "nsm_p18" na adrese https://www.instagram.com/nsm_p18/

Ako prvá sa na ňom objavila fotografia zachytávajúca obrázok, ktorý pripomína Svetové dni mládeže (SDM) v Krakove. Práve z nich vznikla myšlienka organizovať Národné stretnutia mládeže. Záber zároveň sprevádza text, že po SDM prichádza #P18 v Prešove. Už niekoľko hodín po zverejnení novinky mal účet na Instagrame desiatky sledovateľov. Národné stretnutie mládeže je už niekoľko rokov prítomné na sociálnej sieti Facebook, kde funguje pod profilom s názvom "Národné stretnutie mládeže".

"Našou túžbou je, aby sme príbeh Národných stretnutí mládeže, posúvali ďalej cez obrázky a všetky osoby, ktoré sú s ním spojené. Želáme si, aby ho sledovali všetci mladí.  Veríme, že postupne bude rásť a tým pozve, čo najviac ľudí na najblizšie Národné stretnutie mládeže, ktoré sa uskutoční v lete v Prešove. Myšlienka je práve v tom, aby sme sprostredkovali aj niečo, čo je vždy viditeľné. Sociálna sieť je na to určená," hovorí hlavný zodpovedný za P18 Ondrej Chrvala.

Komunikačný tím P18

01.07.2018

"Mária sa vydala na cestu a ponáhľala sa" (Lk 1,39)

Kontakt

Rada pre mládež a univerzity KBS

Kapitulská 11,
P.O.Box 133,
814 99 Bratislava 1
mladez@kbs.sk
(médiá na lukas.hives@gmail.com)

© Rada pre mládež a univerzity KBS. Všetky práva vyhradené