Zavítajte do stánku Spolku svätého Vojtecha na P18

Spolok svätého Vojtecha pozýva účastníkov P18 v piatok a sobotu do svojho stánku v športovej hale v Prešove. Okrem čerstvých knižných noviniek Docat a Y-Biblia v ňom nájdu ďalšie zaujímavé publikácie pre mladých, ktoré budú dostupné so zľavou 10 percent.

Počas piatkovej katechézy na P18 predstaví riaditeľ Spolku svätého Vojtecha Ivan Šulík publikáciu Docat. Sociálna náuka Cirkvi pre mladých, ktorá spolu s Y-Bibliou vychádza v tieto dni v slovenčine. Pápež František ju mladým odporúča ako „manuál svedomia“ a vyzýva ich, aby boli angažovaní a stali sa „chodiacou sociálnou náukou“. Práve výzvy Docatu sa stali hlavnou témou stretnutia P18.

Priamo na mieste sa priaznivci dobrých kníh môžu stať členmi najstaršieho a najväčšieho združenia katolíkov na Slovensku a získať tak celoročnú zľavu 15 percent na všetky knihy z produkcie Spolku svätého Vojtecha. Ako novinku prináša SSV možnosť darovať členstvo v SSV na krst.

Spolok svätého Vojtecha zároveň pozýva do svojej predajne na Hlavnej ulici v Prešove, kde je dostupný široký sortiment kníh i devocionálií. Počas P18 ponúka v Prešove zľavu desať percent na všetky knihy SSV.

 

Martina Grochálová - SSV

Komunikačný tím

27.07.2018

"Mária sa vydala na cestu a ponáhľala sa" (Lk 1,39)

Kontakt

Rada pre mládež a univerzity KBS

Kapitulská 11,
P.O.Box 133,
814 99 Bratislava 1
mladez@kbs.sk
(médiá na lukas.hives@gmail.com)

© Rada pre mládež a univerzity KBS. Všetky práva vyhradené